2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Mazowieckie
  5. Dostawca, kurier miejski - Warszawa
  6. Dostawca, kurier miejski - Białołęka
Dodane 02 kwietnia 2024

Praca kurier kierowca B Bus

Wynagrodzenie

6 800 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Ogłoszenie o Pracę Firma Universal poszukuje Kierowcy/Kuriera/DostawcyLokalizacja: Łomianki (magazyn), Warszawa Powiśle (teren dostaw)Typ umowy: Umowa o pracęWynagrodzenie: 5000-6000 zł netto na rękę (zależne od zaangażowania)

Opis stanowiska:

Firma Universal, dynamicznie rozwijająca się firma z branży logistycznej, poszukuje doświadczonego i odpowiedzialnego Kierowcy/Kuriera/Dostawcy do pracy na terenie Warszawy

Obowiązki:

Dostarczanie przesyłek z magazynu do klientów na wyznaczonym obszarzeZachowanie najwyższych standardów obsługi klientaProwadzenie dokumentacji związanej z dostawamiZachowanie czystości i porządku w pojeździe dostawczymWymagania:Prawo jazdy kat. B ŚwiadectwoniekaralnościDoświadczenie w pracy jako Kierowca/Kurier/Dostawca mile widzianeZnajomość terenu Warszawy Powiśle będzie dodatkowym atutemKomunikatywność i dobre umiejętności interpersonalneOferujemy:Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowaniaMożliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmiePrzyjazną atmosferę pracy i profesjonalne podejście do pracownikaJak Aplikować:Jeśli spełniasz nasze wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV.p W temacie wiadomości wpisz "Aplikacja: Kierowca/Kurier/Dostawca". Termin składania aplikacji upływa [data].Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.Dołącz do nas i bądź częścią naszego sukcesu logistycznego!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 909079365