2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Pomorskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Swarożyn
Dodane 09 maja 2024

Praca kurier InPost - trasa paczkomatowa

Wynagrodzenie

4 200 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Swarożyn

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePojazd służbowy: Tak

Poszukiwany kierowca w firmie Inpost do obslugi stalej trasy paczkomatowej w miejscowościach Nowa karczma, Grabowo Koscierskie oraz Wielki klincz.

Praca od poniedziałku do piątku.

Wynagrodzenie Prowizyjne płatne każdego 10-go dnia miesiąca od 4200 netto

Wymagania:

- prawo jazdy kat B

-umiejętność prowadzenia samochodu dostawczego do 3,5t

- uczciwość

Obowiązki:

- doręczenie oraz odbieranie przesyłek na wyznaczonym rejonie

-rozladunek odebranych przesylek na oddziale Inpost

- dbania o powierzony sprzęt

Oferujemy:

-samochód dostawczy na czas pracy z możliwością powrotu do domu z magazynu

-Telefon służbowy/Skaner

-Wstępne Szkolenie

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Doświadczenie w branży kurierskiej dziala bardzo na plus

Miejsce załadunku auta: Swarożyn ul. Wyzwolenia 21

Preferujemy kierowców z okolic Swarożyna (+20km)

Zapraszam do kontaktu telefonicznego w godz 9-17.

Lokalizacja

Swarożyn,

Pomorskie

Pomorskie, Swarożyn
ID: 673626149