2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Lubowidz
Dodane 23 maja 2024

PRACA! Kucharka/Kucharz w Cateringu dietetycznym

Lokalizacja

Lubowidz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

ZASMAKOWANI to rozwijający się Catering dietetyczny powstały w 2022 roku a terenie powiatu żuromińskiego. W związku z rozwojem i nowymi strefami dostaw, poszukujemy PRACOWNIKA na stanowisko:

KUCHARKA/KUCHARZ

Miejsce pracy: Lubowidz

OPIS STANOWISKA:

  • przygotowywanie warzyw i owoców - obieranie, krojenie

  • wykonywanie różnego rodzaju potraw zgodnie z wytycznymi i raportami kuchni

  • porcjowanie, dekorowanie, zgrzewanie wyrobów kulinarnych w pudełkach

  • etykietowanie, pakowanie gotowych zestawów w torby papierowe

  • zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych

  • przestrzeganie przepisów BHP, HACCP, przeciwpożarowych

WYMAGANIA:

  • umiejętność pracy w zespole

  • wiedza kulinarna

  • umiejętność samodzielnego przyrządzania potraw wg wytycznych

  • poczucie estetyki

  • elastyczność

  • samodzielność

  • aktualna książeczka SANEPID

  • komunikatywność

  • sumienność

Więcej informacji pod numerem telefonu: 53*******73

Nie odpowiadamy na smsy. Zgłoszenie online musi zawierać CV z danymi do kontaktu.

Lokalizacja

Lubowidz,

Mazowieckie

Mazowieckie, Lubowidz
ID: 837463885