2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wieluń
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca koordynatora/rekruter

Lokalizacja

Wieluń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaKadra kierowniczaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Poszukujemy: Pracownika biurowego do wsparcia działu rekrutacji! Oferujemy: • Umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o prace po okresie próbnym lub umowę B2B
 • Elastyczne godziny pracy - sam ustalasz, w jakich godzinach chcesz pracować
 • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • Praca zdalna lub w biurze
 • Szkolenia stanowiskowe, a także wsparcie przełożonych i całego zespołu
 • Wynagrodzenie zależne od Twoich wyników - prowizja-podstawa - możliwość zarobku wynosi nawet do 8000 zł miesięcznie , zależnie od zaangażowania

Obowiązki:
 • Przedstawienie oferty kandydatowi !
 • Publikowanie ogłoszeń na portalach i grupach facebooka i instagrama

 Wymagania: • Komunikatywność w języku UKRAIŃSKIM dobra organizacja pracy ! - WARUNEK KONIECZNY
 • Wykształcenie nie ma znaczenia, może byc podstawowe.
 • DYSPOZYCYJNOŚĆ !
 • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i sumienność ich wykonywania
 • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
 • Bardzo dobra znajomość pracy w MS Excel, Word, itd
 • Bardzo dobra obsługa Facebooka, instagrama i innych social mediów!
 Prosimy o przesyłanie CV na maila.

Lokalizacja

Wieluń,

Łódzkie

Łódzkie, Wieluń
ID: 803506498