2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wysocko Małe
Dodane 09 kwietnia 2024

PRACA Koordynator prac biurowo-produkcyjnych - WAZA Wysocko Małe

Wynagrodzenie

4 500 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wysocko Małe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma P.P.H. 'WAZA" s.c. z siedzibą we Wysocku Małym poszukuje osoby otwartej, rzetelnej, która nie lubi monotonnej pracy. Idelanie sprawdzi się typ "ogarniacza", który potrafi zorganizować i połączyć pracę na kilku odcinkach.

Stanowisko: Koordynator prac biurowo-produkcyjnych

Orientacyjny zakres obowiązków:

  • koordynowanie stanu ilościowego oraz zamówień kartonów, użytych do pakowania, pomoc na pakowni;

  • kontakt z dostawcami surowców i art.biurowych;

  • kontakt z firmami kurierskimi (awizowanie i śledzenie przesyłek, reagowanie w razie problemów);

  • pomoc z dziale handlowym m.in. w zakresie rozliczenia planów produkcyjnych w programie Excel; organizacyjne prace biurowe;

  • praca w programie Subiekt GT w zakresie: rozpisania zamówień na produkcję, przyjęcie faktur zakupu, faktury sprzedaży.

Oferujemy:

  • po 3 okresie próbnym - stałe zatrudnienie na umową o pracę;

  • samodzielną pracę na stanowisku;

  • pracę w godzinach 7-15;

  • wolne weekendy;

  • przyuczenie do programu Subiekt GT.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość i umiejętność poruszania się w programie Subiekt GT;

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane technikum ekonomiczne lub podobne);

  • znajomość pracy w programie Excel (tworzenie tabel, proste rachunki, narzucane marży, zestawienia);

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • elastyczność, umiejętność pracy pod presją czasu;

  • rzetelność i poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę;

  • dobra organizacja czasu pracy;

  • prawo jazdy kat.B

Zapraszamy do przesyłania CV poprzez OLX lub telefonicznie.

Lokalizacja

Wysocko Małe,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wysocko Małe
ID: 693611969