2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Podgórze Duchackie
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca - Konstruktor Suchej Zabudowy, Szpachlarz/Malarz MULTIBUD GROUP

Wynagrodzenie

25 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma MULTIBUD GROUP Sp. z o.o. poszukuje doświadczonych konstruktorów suchej zabudowy, malarzy/szpachlarzy, pomocników.

Jesteśmy zespołem specjalistów, zajmującymi się aranżacją powierzchni biurowych, lokali usługowych i powierzchni handlowo-usługowych.

Stanowisko: Monter suchej zabudowy/ konstruktor

Opis stanowiska:

Obecnie poszukujemy wykwalifikowanych i doświadczonych monterów, którzy będą odpowiedzialni za wykonywanie prac związanych z montażem i instalacją suchej zabudowy. Praca będzie polegała na montażu ścianek działowych, sufitów podwieszanych, sufitów typu Armstrong, Rigitone, sufitów rastrowych oraz innych prac powiązanych zgodnie z dokumentacją projektową oraz technologią producentów suchej zabudowy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu suchej zabudowy na dużych obiektach, np biurowce.

  • Znajomość technologii i materiałów związanych z montażem suchej zabudowy

  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych

  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi wykonawcami

  • Umiejętność trasowania ścian zgodnie z dokumentacją projektową jest dużym atutem

Stanowisko: Malarz/szpachlarz

Będziesz odpowiedzialny za szpachlowanie połączeń GK do etapu Q2 lub Q3, malowanie, akrylowanie, zabezpieczanie powierzchni do prac. Dużym atutem jest znajomość pracy z agregatami malarskimi/ szpachlarskimi, praca sprzętem wyspecjalizowanym tj. blachy profilowane, wałek do gładzi, boxy do szpachlowania, malowanie wałkami 18", estetyczne odcinanie kolorów, szlifowanie szlifierkami do gładzi (żyrafa).

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach malarsko/szpachlarskich na dużych obiektach, np biurowce.

  • Znajomość technologii i materiałów związanych z pracami malarsko/szpachlarskimi

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat

  • Wynagrodzenie godzinowe w wysokości 25-45 zł/h w zależności od doświadczenia

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie budowlanej

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy (szkolenia, spotkania integracyjne, awans na stanowiska kierownicze)

  • Przyjazną atmosferę pracy i profesjonalne narzędzia oraz materiały potrzebne do wykonywania zadań

Jeśli jesteś doświadczonym monterem suchej zabudowy i szukasz nowych wyzwań w dynamicznym środowisku, zapraszamy do aplikowania na stanowisko.

Prosimy o przesłanie CV na adres email

lub skontaktowanie się telefonicznie pod numerem:

Michał-  +48**********72

Robert- +48**********36.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Z góry dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą,

Zespół MULTIBUD GROUP Sp. z o.o.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 706298607