2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Komorniki
Dodane 22 kwietnia 2024

Praca - Konstruktor

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

RL CNC jest firmą realizującą usługi związane z produkcją elementów ze stali, aluminium, tworzyw oraz materiałów kolorowych dla różnych gałęzi przemysłu w kraju i zagranicą.

Firma zajmuje się głównie produkcją jednostkową oraz powtarzalną w obszarach obróbki skrawania i spawania, jak i wykończeń powierzchniowych.

Miejsce wykonywania pracy: Głuchowo /k. Komornik, ul. Poznańska 50

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane w zakresie Budowy Maszyn, Eksploatacji Maszyn lub pokrewnych,

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, w zakresie jego czytania i tworzenia,

  • wymagana praktyczna znajomość oprogramowania wspierającego proces modelowania / projektowania i wytwarzania CAD/CAM, mile widziana w systemie NX

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku konstruktora, preferowane w branży metalowej,

  • doświadczenie we wdrażaniu projektów na produkcji - mile widziane,

  • znajomość procesów technologicznych z zakresu obróbki skrawaniem,

  • umiejętność analitycznego oraz kreatywnego myślenia i działania,

  • zaangażowanie i odpowiedzialność,

  • komunikatywność i dokładność,

  • umiejętność pracy z zespołami projektowymi,

  • doświadczenie w kontaktach z warsztatem produkcyjnym,

  • dobrej organizacji czasu pracy,

  • biegła i praktyczna znajomość obsługi komputera i pakietu Office

Zakres Obowiązków:

  • projektowanie i konstruowanie detali, podzespołów oraz urządzeń mechanicznych z uwzględnieniem posiadanych i dostępnych technologii,

  • przygotowanie dokumentacji konstrukcyjnej i technicznej maszyn,

  • tworzenie dokumentacji warsztatowej wraz z doborem materiałów, części handlowych i normaliów zgodnie z wymaganiami oraz normami,

  • współpraca z zespołem inżynierów oraz innymi zespołami uczestniczącymi w procesach projektowych i wytwórczych,

  • wspieranie działów technicznego przygotowania oraz produkcji w ramach wdrożeń projektowych oraz udział w ich realizacji (wytwarzanie, montaż, uruchomienie),

  • przygotowywanie dokumentacji rysunkowej na potrzeby produkcyjne i kooperacyjne,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

  • samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za prowadzone projekty,

  • prowadzenie konsultacji technicznych z klientem,

  • doradztwo techniczne,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,

  • regularne i terminowo wypłacane wynagrodzenie,

  • pracę nieograniczonych wyzwań i możliwości

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • wdrożenie i przeszkolenie do pracy,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • dobrą atmosferę w pracy,

  • pakiet socjalny

Lokalizacja

Komorniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Komorniki
ID: 741801638