2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Gronów
Dodane 05 kwietnia 2024

PRACA Kierownik zakładu produkcyjnego

Wynagrodzenie

12 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gronów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Spółka WOKAS S.A. ogłasza nabór na stanowisko Kierownik zakładu produkcyjnego miejscowość: Gronów , gmina Dąbie, woj. lubuskie

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zakładem lub zespołem ludzkim

  • znajomość zagadnień produkcyjnych, technologicznych, jakościowych

  • praktyczna wiedza na temat tworzenia i zarządzania budżetem zakładu

  • prawo jazdy kat B

  • znajomość obsługi komputera ( Windows, MS Office )

Główne zadania:

  • aktywny nadzór i zarządzanie pracownikami w podległym obszarze

  • koordynacja działań zakładu produkcyjnego: określanie celów produkcyjnych oraz odpowiedzialność za ich realizację

  • nadzór oraz zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego i prawidłowego przebiegu procesu produkcji i wydobycia

  • monitorowanie wykorzystania zapasów surowców oraz ich dostaw

  • przygotowywanie raportów, analiz danych oraz zaleceń mających na celu poprawę procesów produkcyjnych oraz rozwiązywanie problemów związanych z produkcją

  • monitorowanie sprawności parku maszynowego

  • optymalizacja procesu produkcji, zwiększanie wydajności pracy oraz minimalizacja kosztów w oparciu o mierzalne dane produkcyjne i analizę wskaźników

Zgłoszenia zawierające CV  prosimy o przesyłanie do e-mailowo na adres lukasz.stepiuk (małpka) wokas.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem:  tel. 606 974 900

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym CV przez WOKAS Spółka Akcyjna z siedzibą w Łosicach, adres: ul. Błonie 5a, 08-200 Łosice, łącznie z wizerunkiem, w celu wykorzystania w procesie rekrutacji na stanowisko Kierownik zakładu produkcyjnego . Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę/nie wyrażam zgody na wykorzystanie niniejszego CV dla potrzeb dalszych etapów rekrutacji i innych rekrutacji prowadzonych w przyszłości przez Spółkę.

Spółka informuje, że „INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH KANDYDATÓW DO PRACY” - klauzula informacyjna, w związku z obowiązkiem wynikającym z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), znajduje się na stronie internetowej Spółki pod adresem www.wokas.pl

Lokalizacja

Gronów,

Lubuskie

Lubuskie, Gronów
ID: 909614713