2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Cieszyn
Dodane 11 kwietnia 2024

Praca Kierownik Koordynator Handel Sklepy Cieszyn

Wynagrodzenie

6 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Cieszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Poszukujemy Koordynatora małej sieci sklepów w Cieszynie i okolicach

Posiadasz doświadczenie w handlu oraz w zarządzaniu zespołem?

Szybko się uczysz? Dołącz do naszego zespołu i podziel się swoim doświadczeniem!

Twój zakres obowiązków:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania małej sieci sklepów

  • planowanie i organizowanie pracy zespołu pracowników sklepów

  • koordynacja i kontrola zamówień towarów

  • kontrola sprzedaży i rozliczanie utargów

 Twoje umiejętności:

  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • umiejętności komunikacji i współpracy

  • samodzielność, inicjatywa i dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

  • praca w stabilnej firmie

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe oraz pozostałe dodatki płacowe

  • szkolenie i pomoc we wdrożeniu do pracy

  • stała opieka koordynatora Regionu

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe ubezpieczenie na Życie

  • docelowo samochód służbowy

W sytuacji przesłania CV prosimy o umieszczenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Informujemy, iż Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celów aktualnej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Lokalizacja

Cieszyn,

Śląskie

Śląskie, Cieszyn
ID: 910982424