2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Czarna
Dodane 19 kwietnia 2024

praca-kierownik budowy

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czarna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i nadzorowanie prac projektantów i wykonawców zgodnie z przyjętym harmonogramem

  • Sprawdzanie poprawności wykonania dokumentacji projektowej

  • Kontrola na budowie pod względem jakości i zgodności realizacji inwestycji z opracowanymi standardami

  • Odbiory poszczególnych etapów robót

  • Współpraca z podwykonawcami oraz z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego budowlanego

  • POSIADANIE UPRAWNIEŃ W SPECJALNOŚCI KONSTRUKCYJNO – BUDOWLANEJ bez ograniczeń

  • Doświadczenia w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji

  • Monitorowanie jakości wykonywanych prac i rozwiązywanie problemów technicznych

  • Znajomości przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych

  • Umiejętności posługiwania się dokumentacją projektową

·         Terminowość, rzetelność oraz samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

·         Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu

·         Koordynacja wykonywanych prac oraz podwykonawców

  • Komunikatywność

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Prawa jazdy kat. B

  • Dyspozycyjności

  • Umiejętność kosztorysowania - mile widziana

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia, umowa o pracę, praca w pełnym wymiarze

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji, możliwość premii

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

 Wynagrodzenie do uzgodnienia

Dokumenty aplikacyjne proszę przesłać na maila podanego w ofercie

Lokalizacja

Czarna,

Podkarpackie

Podkarpackie, Czarna
ID: 912943415