2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdańsk
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Dodane 30 maja 2024

Praca Kierownik budowy

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Makax Sp. z oo. zatrudni Kierownika budowy , miejsce pracy w ramach realizowanych projektów firmy.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie robót zgodnie z dokumentacją kontraktową

  • organizacja robót, bieżący nadzór nad projektami

  • kontrola wykonywanych prac pod względem ilości , jakości i harmonogramu

  • zarządzanie sprzętem budowlanym oraz materiałami

  • zapewnienie zgodności wykonywanych prac z dokumentacją techniczną oraz obowiązującymi standardami

  • rozliczanie robót, materiałów, podwykonawców

  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka ukraińskiego w mowie i piśmie

  • wykształcenie o profilu budowlanym;

  • znajomość polskich norm, przepisów Prawa Budowlanego;

  • znajomość oprogramowania MS Office i programu AutoCAD; CAD

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • zaangażowanie, komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość przepisów prawa budowlanego

  • prawo jazdy kat.B.

  • uprawnienia budowlane, konstrukcyjno-budowlane

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na projektach realizowanych

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji;

  • dobrą atmosferę w pracy;

  • możliwość zdobycia doświadczenia;

  • pracę pełna wyzwań w prężnie rozwijającej się firmie;

  • niezbędne narzędzia pracy.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 758475568