2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Mokotów
Julia
Dodane 22 kwietnia 2024

Praca kierowca TAXI - FREENOW - auto własne bądź samochód firmowy

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dołącz do naszego zespołu jako kierowca Taxi w ramach współpracy z platformą Free Now! Szukamy energicznych i zaangażowanych osób, gotowych do świadczenia wysokiej jakości usług transportowych dla naszych klientów.

Jeżeli nie posiadasz własnego samochodu, w naszej flocie mamy do zaoferowania - Toyota Auris, Toyota Corolla, Skoda Fabia. Samochody są wyposażone w taksometry, co umożliwia wykonywanie większej ilości zleceń.

Obowiązki:

  • Świadczenie usług transportowych zgodnie z wyznaczonymi trasami oraz zleceniami od aplikacji Free Now.

  • Zapewnienie bezpiecznej i komfortowej podróży dla pasażerów.

  • Skuteczna komunikacja z klientami oraz umiejętność obsługi aplikacji mobilnej Free Now.

  • Zachowanie wysokiego standardu obsługi klienta i pozytywnego podejścia w kontaktach z pasażerami.

  • Utrzymywanie pojazdu w czystości i należytej kondycji technicznej.

Wymagania:

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdu.

  • Zaświadczenie o niekaralności

  • Ukończone 20 lat

  • Badania Lekarskie i psychotechniczne na kierowcę kat. B - TAXI (jeśli nie posiadasz nie martw się - zadzwoń do nas a powiemy Ci jak je uzyskać)

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik pracy dostosowany do Twoich preferencji.

  • Wsparcie zespołu (od samego początku współpracy)

  • Terminowe, cotygodniowe wynagrodzenie

    Nie czekaj, zadzwoń już dziś - tel. 88*******35

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 904076696