2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Liszki
Dodane 16 kwietnia 2024

Praca Kierowca do Hurtownii

Wynagrodzenie

30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Liszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Hurtownia Mięsa, Drobiu i Wędlin zatrudni kierowcę z kat. B do rozwożenia towaru do restauracji w Krakowie i okolicach.

Praca od 5:00 do 13/14:00. Oferujemy od 25 zł netto za godzinę pracy.

Zakres obowiązków:

  • dowóz towarów do klientów w określonym czasie (ok. 15 stopów dziennie)

  • dbałość o powierzony samochód;

  • kontrola nad stanami pojemników.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B;

  • książeczka sanepidowska;

  • rzetelność i samodzielność;

  • znajomość topografii miasta Kraków;

  • punktualność.

Oferujemy:

  • umowa o pracę, pełny wymiar czasu pracy;

  • praca od poniedziałku do piątku, na terenie Krakowa i okolic;

  • dobre warunki wynagradzania (premie świąteczne);

  • nowe samochody dostawcze;

  • terminowe wypłaty (nawet co tydzień).

Zatrudniamy tylko kierowców z Polski. Proszę o kontakt osoby szukające zatrudnienia na stałe. Mile widziani studenci.

Prosimy o kontakt pod nr tel: 50*****62 lub 79*****80.

Lokalizacja

Liszki,

Małopolskie

Małopolskie, Liszki
ID: 912217993