Dodaj ogłoszenie
Dodane 17 września 2024

Praca kierowca C + E w ruchu międzynarodowym UMOWA NIEMIECKA

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

Firma Drozda Transport & Logistics S.A. działająca  na rynku transportowym nieprzerwanie od 1990 roku. Początkowo niewielkie przedsiębiorstwo rodzinne założone w województwie lubuskim dzisiaj posiada ponad 300 pojazdów i obsługuje klientów z całej Europy.

poszukuje do niemieckiego oddziału pracowników na stanowisko:

KIEROWCY C + E

Oferujemy: OD 135€/DOBA ORAZ NIEMIECKĄ UMOWĘ O PRACĘ

SYSTEMY PRACY: 11/3( w tym systemie nasz pracownik ma co drugi przedłużony weekend w domu   (3dni))  lub od poniedziałku do piątku( w tym systemie nasz pracownik jest co  weekend w domu)  .

OFERUJEMY :  stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie niemieckiej umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie  wypłacane zawsze na czas.

Możliwość pobierania niemieckich świadczeń socjalnych (KINDERGELD)

KRAJE: Głównie Niemcy, ale i inne kraje UE takie jak Holandia, Belgia, Luxemburg, Francja, Szwajcaria, Austria, Czechy i tak dalej.

AUTA: ZESTAW lub MEGA; Głównie Volvo, ale mogą być i Scania, Mercedes, Daf , głównie auta ciężkie, maksymalnie 2-3-letnie, stałe kontrakty serwisowe, na bazie wyłącznie drobne naprawy. Wyposażenie aut w czytniki do autostrad i karty paliwowe.

WYMAGANIA /uprawnienia : prawo jazdy kat. C + E z ważnym kodem 95,karta kierowcy, doświadczenie minimum rok czasu. Mile widzialne posiadania uprawnienia na wózek widłowy( jeżeli nie ma to pomagamy w wyrobieniu). Wysoka kultura osobista.

TWOJE ZADANIA: Transport towarów i realizacja zleceń transportowych na terenie UE. Terminowość wykonywanie zleceń. Dbanie o czystość pojazdu i stan techniczny. Terminowość w wykonywaniu zleceń.

Zapraszamy do naszego nowoczesnego biura w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Złotego Smoka 5.

Także możesz Wysłać do nas swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Tel. 957888620 lub 73*****07 - Kasia

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 842381496