2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Skierniewice
Dodane 19 kwietnia 2024

Praca kierowca C+E, 12-13 dni / 3-4 wolne lub 3/1 lub więcej, 400 zł

Wynagrodzenie

10 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z rozwojem firmy zapraszamy do współpracy kierowców z kat. C+E do pracy na zestawie typu firanka 13,6 m na trasach międzynarodowych po krajach:

Niemcy/Polska/Dania/BENELUX/Czechy/Słowacja/Włochy

  • Zakres obowiązków:

• Transport naczepy typu firanka w transporcie międzynarodowym

• Regularna kontrola stanu technicznego pojazdu

• Umiejętność pracy z spedytorem

  • Nasze wymagania:

• Prawo jazdy C+E

• Kurs na przewóz rzeczy (kod95)

• Świadectwo kwalifikacji

• Cyfrowa karta kierowcy

• Dbałość o powierzony sprzęt

• Rzetelność i punktualność

• Znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowcy

• Dbanie o wizerunek firmy

  • Oferujemy:

• Dniówka 400 zł.

• Praca w systemie 12-13 dni w trasie, 3-4 dni w domu

• Umowa o pracę

• Pojazd SCANIA

• Terminowo wypłacane wynagrodzenie

• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

• Ubranie robocze ( firmowe)

• Pracę z zachowaniem norm czasu pracy

• Program stażowy – dodatkowe wynagrodzenie za każdy przepracowany rok w naszej firmie

• Składki ZUS i US zgodnie z pakietem mobilności

• Wsparcie przy wyrabianiu karty pobytu

• Pojedyncze obsady, auto przypisane do kierowcy

Odpowiednio wysoko wynagradzamy rzetelną pracę. Istotnym faktem jest to, że specyfikacja realizowanych zleceń pozwala kierowcy na powrót do kraju i spędzeniu weekendu w domu. Jeżeli kierowca wyrazi chęć, jest możliwość spędzenia weekendu w trasie. Zatrudnimy również kierowców "skoczków". System pracy elastyczny. Auta SCANIA EURO 5 i EURO 6. Zapraszamy na Paks-Transport.com lub kontakt tel.

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 825675638