2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Częstochowa
  6. Kierowca - Trzech Wieszczów
Dodane 12 kwietnia 2024

Praca kierowca bus chłodnia międzynarodowy

Wynagrodzenie

6 300 - 10 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Trzech Wieszczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy firmą świadczącą usługi przewozu ładunków w temperaturze kontrolowanej. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku opartą na wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym leków i środków farmaceutycznych.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierowca Kat. B Chłodnia 8 ep Transport Międzynarodowy

Twoje obowiązki:

  • Transport towarów w kontrolowanej temperaturze.

  • Stały kontakt z Dyspozytorem

  • Obrót dokumentów przewozowych

  • Minimalny czas trwania wyjazdu po EU to 3 tygodnie. ( 3:1 , 4:1 )

Nasze oczekiwania:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie na trasach Międzynarodowych. Znajomość CMR.

  • Odpowiedzialność (transport leków - punktualność)

  • Znajomość topografii Europy

  • Gotowość do pracy

  • Uczciwość i przyzwoitość

  • Mile widziane uprawnienia ADR

W zamian oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwości zatrudnienia na działalność gospodarczą

  • Nowoczesna flota samochodowa

  • Wysokie zarobki

  • Terminowość płatności

  • Przyjemna atmosfera

  • Możliwość wykonywania uprawnień ADR

Aby aplikować, proszę przesłać swoje aktualne CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: [adres e-mail] lub skontaktować się telefonicznie pod numerem 51*****30. W zgłoszeniu proszę podać również referencje od poprzednich pracodawców.

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu i pracy przy ekscytujących międzynarodowych trasach busów chłodni...

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Trzech Wieszczów
ID: 892356502