2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Opolskie
  6. Kelner, barman, barista - Nysa
Dodane 11 kwietnia 2024

PRACA - KELNERKA/ KELNER w Restauracji Fryderyk

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nysa

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Fryderyk w Nysie poszukuje osoby na stanowisko Kelner / Kelnerka

Zakres obowiązków:

·        profesjonalna obsługa Gości

·        wystawianie dokumentów finansowych

·        obsługa przyjęć okolicznościowych

·        współpraca z działem kuchnia

·        taktowne reagowanie na uwagi Gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów

·        budowanie pozytywnego wizerunku Restauracji Fryderyk

Wymagania:

·        znajomość języka angielskiego w mowie w stopniu komunikatywnym

·        status studenta

·        dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, szczególnie w weekendy

·        wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów

·        dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży gastronomicznej

·        posiadanie książeczki sanepidowskiej

Oferujemy:

·        pracę w zgranym zespole, w stabilnej firmie

·        umowę zlecenie, z wynagrodzeniem brutto od 27,70 zł/h

·        wsparcie w okresie wdrożenia i wykonywania pracy

·        zniżki na firmowe usługi

·        szkolenia

·        możliwość awansu w ramach struktury firmy

Zastrzegamy prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie do CV oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Lokalizacja

Nysa,

Opolskie

Opolskie, Nysa
ID: 911169915