2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Bytom
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca kelner/kelnerka Restauracja Sushi Mnie

Wynagrodzenie

28,10 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

PRACUJ Z SUSHI MNIE

Poszukujemy pracownika na stanowisko kelner / kelnerka!

Zakres obowiązków i wymagań na w/w stanowiskach:

·       punktualność;

·       zaangażowanie do pracy;

·       dyspozycyjność;

·       realizacja zadań zgodnie ze standardami i procedurami

·       bardzo dobra organizacja pracy;

·       dyscyplina w zachowaniu higieny pracy;

·       aktualna książeczka sanepidowska;

·       doświadczenie na w/w stanowisku;

Co oferujemy:

·       udział w budowaniu wyjątkowego miejsca stworzonego z myślą o gościach;

·       atrakcyjne wynagrodzenie;

·       elastyczny grafik pracy;

·       długoletnią współpracę w której możesz podnosić swoje kwalifikacje.

·       Posiłki pracownicze oraz 40% zniżki w Restauracji

·       praca od zaraz!

Jeśli jesteś zainteresowana/y napisz do nas lub wiadomość prywatna na Facebook.

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 903452490