2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Wielkopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Jarocin
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca Kelner/barman

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jarocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Karmnik Hells Pizza and Restaurant poszukuje energicznej i kreatywnej osoby na stanowisko Barman/kelner, która dołączy do naszego dynamicznego zespołu. Jesteśmy nowoczesną restauracją, której misją jest dostarczanie wyjątkowych doświadczeń kulinaro-rozrywkowych naszym gościom.

Stanowisko: Barman/Kelner

Obowiązki:

  • Obsługa klientów zgodnie z wysokimi standardami obsługi klienta restauracji Karmnik Hells.

  • Przygotowywanie i serwowanie napojów alkoholowych i bezalkoholowych zgodnie z recepturami i standardami restauracji.

  • Zapewnienie szybkiej i efektywnej obsługi barowej, dbając o zadowolenie gości.

  • Zajmowanie się zamówieniami, inkasowaniem płatności i dbanie o stan kasy.

  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy, w tym utrzymywanie czystości na stanowisku barmańskim.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane - chęć nauki i zaangażowanie są mile widziane!

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

  • Punktualność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

  • Znajomość podstawowych zasad serwisu i obsługi klienta.

  • Wyjątkowa kreatywność i pasja do sztuki mixologii (w przypadku stanowiska barmana).

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

  • Elastyczny grafik pracy.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Jeśli jesteś osobą pełną pasji, energii i chęci do pracy w branży gastronomicznej, dołącz do naszego zespołu! Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim listem motywacyjnym w odpowiedzi na ogłoszenie lub bezpośrednio do restauracji Karmnik Hell's Pizza and Restaurant.

Restauracja Karmnik Hell's Pizza and Restaurant to miejsce, gdzie gastronomia spotyka się z rozrywką. Dołącz do nas i wspólnie twórzmy niezapomniane doświadczenia dla naszych gości!

Lokalizacja

Jarocin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jarocin
ID: 912544057