2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Opolskie
  6. Kelner, barman, barista - Głuchołazy
Dodane 20 maja 2024

Praca kelner/barista/sprzedawca/kucharz

Wynagrodzenie

4 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Głuchołazy

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - przyjmowanie, przygotowywanie i wydawanie zamówień - parzenie kawy (obsługa ekspresu) - przygotowywanie herbat - dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy - obsługa kasy - zapewnienie gościnności i tworzenie przyjaznej atmosfery WYMAGAMY: - chęci do pracy! - chęci do nauki i rozwoju - przyjaznej energii - umiejętności pracy w małym zespole - dobrej organizacji pracy - umiejętności pracy pod presją - komunikatywności - książeczki sanepidarno-epidemiologicznej - mile widziane doświadczenie (nieobowiązkowe) - prawo jazdy kat. B OFERUJEMY: - praca na pełny lub pół etatu - elastyczny czas pracy - dni pełne wyzwań - możliwości rozwoju - najlepszy sprzęt do pracy - stabilną pracę - dużo kawy

Możliwość pracy w lodziarni jako sprzedawca

Lub w restauracji na stanowisku : kucharz lub kelner/barista

Praca od zaraz Studenci miłe widziani

Lokalizacja

Głuchołazy,

Opolskie

Opolskie, Głuchołazy
ID: 737774037