2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Zachodniopomorskie
  5. Kierowca - Stargard
Dodane 12 kwietnia 2024

Praca kat. C+E - WYSOKIE ZAROBKI!!

Wynagrodzenie

9 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stargard

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

OPIS

RT-TRANS to dynamicznie rozwijająca się firma transportowo-spedycyjna, która poszukuje kierowcy kat. C+E przy dystrybucji w Centrum Dystrybucyjnym Netto w Motańcu koło Szczecina/Stargardu.

Nasza firma istnieje na rynku od 1994 roku. Obecnie posiadamy kilka oddziałów zlokalizowanych w w województwie Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim, Dolnośląskim oraz Zachodniopomorskim gdzie znajduje się główna siedziba firmy. Przez 29 lat swojej działalności wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej obsłudze logistycznej przedsiębiorstw związanych z branżą spożywczą na terenie Polski oraz krajów należących do UE.

Opis stanowiska:

Praca przy obsłudze Centrum Dystrybucyjnym Netto w Motańcu koło Szczecina/Stargardu. Do kierowcy poza samą jazdą należy załadunek w magazynie (wózek elektryczny) i rozładunek w markecie. Wyjazd i powrót codziennie do Motańca - obsługiwany region to woj. Zachodniopomorskie i bardzo mała część Wielkopolskiego ( Piła i oklice). Praca od poniedziałku do soboty z zachowaniem wymaganych odpoczynków weekendowych. Wyjazd i powrót codziennie do Motańca. Zarobki uzależnione od ilości wyjazdów.

Auto przypisane do kierowcy

Zarobki 9000-15000pln (własna działalność)

Wymagania:

 -świadectwo kwalifikacji, karta kierowcy;

-dyspozycyjność;

-uczciwość;

-zaangażowanie;

 Oferujemy:

 -stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

-legalną jazdę w ramach obowiązujących norm;

-dodatkowe ubezpieczenie grupowe;

-terminowe wynagrodzenie;

-benefity za ekonomiczną jazdę;

-auto wyposażone w kartę flotową Shell/BP;

Ważne:

Proszę o telefony od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

TEL : 51*******00

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 849728657