2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Małopolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Andrychów
Dodane 16 kwietnia 2024

Praca Kasjer złotowo-walutowy

Lokalizacja

Andrychów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyRekrutacja online

Opis

Praca Bielsko-Biała

Zatrudnię kasjera złotowo-walutowego. Praca w kantorze w Andrychowie Kętach i Bielsku Białej

Praca w systemie 12 godz wg grafiku w godz 9-21 od pon-sob + niedz handlowe.

Obowiązki

  • Sprzedaż zakup walut

  • Obsługa pkt opłat

  • Utrzymanie wysokiej jakości obsługi klienta

    średnie wykształcenie

  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta

  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność

  • Doświadczenie w sprzedaży usług finansowych

  • Umiejętność prowadzenia rozmów z klientami

  • Szybkie przyswajanie wiedzy

Lokalizacja

Andrychów,

Małopolskie

Małopolskie, Andrychów
ID: 684501041