2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Dziemiany
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca Kasjer/Sprzedawca w Żabka Dziemiany

Wynagrodzenie

27,70 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Dziemiany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukuję pracowników do nowo powstającego sklepu Żabka w Dziemianach.

Lokalizacja:

  • Dziemiany ul. Wyzwolenia 15D

Oferuję:

  • Umowa zlecenie

  • Elastyczny grafik

  • Premię uznaniowe za zachowanie standardów Żabka

  • Pracę zmianową standardową (6-14;30 / 14;30-23) oraz dostosowanie godzin pracy

  • Udział w programie "SprzedawcaPRO" (Punkty wymieniasz na bony zakupowe)

Zapewniam:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Miłą atmosferę

  • Terminowe wynagrodzenie

  • Udział w szkoleniach

Wymagania:

  • Zaświadczenie sanitarno-epidemiologiczne (książeczka sanepidowska) bądź chęć zrobienia badań

  • Doświadczenie jest mile widziane ale nie obowiązkowe

  • Pełnoletność

  • Punktualność

  • Uczciwość oraz chęć pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Obsługa klienta zgodnie ze standardami sklepu żabka

  • Przygotowywanie szybkich przekąsek/dań zgodnie z standardem

  • Dokładanie towaru na sklep oraz dbanie o czystość sklepu

  • Przyjmowanie dostaw

Na wszelkie pytania opowiem telefonicznie pod nr.tel 79*******25. CV proszę wysyłać po przez OLX,

Lokalizacja

Dziemiany,

Pomorskie

Pomorskie, Dziemiany
ID: 912528713