2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubuskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gorzów Wielkopolski
Dodane 10 kwietnia 2024

Praca Kasjer- Sprzedawca w sklepie ŻABKA Gorzów Wlkp.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukuję pracownika na stanowisko kasjer- sprzedawca do nowo otwartego sklepu w Gorzowie Wlkp. przy skrzyżowaniu ulic Warszawska/ Sybiraków

Zakres obowiązków:

  • obsługa kasy fiskalnej,

  • dbanie o uprzejmą, staranną i sprawną obsługę klienta zgodnie ze standardami sieci,

  • przyjmowanie, wykładanie towaru oraz dbanie o jego odpowiednią ekspozycję,

  • przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych.

O przesyłanie CV proszę osoby zdecydowane i dyspozycyjne oraz sumienne w swojej pracy. /p>

Możliwy również kontakt telefoniczny pod nr: 66*******54/p>

Na wiadomości SMS nie odpowiadam.

DODATKOWO ZATRUDNIMY OSOBY TYLKO NA WEEKENDY

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 834640232