2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Białołęka
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca Kasjer/Sprzedawca Białołęka (okolice Factory Annopol)

Wynagrodzenie

5 400 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Sklep spożywczy Żabka Galaxy poszukuje pracownika do placówki na Białołęce (okolice Factory Annopol).

• Wymagania: Komunikatywność, Punktualność, Dyspozycyjność (praca także w weekendy), badania sanepidowskie bądź chęć wyrobienia (możliwość refundacji)

• Obowiązki: obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o czystość, ekspozycja towaru, utrzymanie standardów sklepu Żabka, przyjecie towaru.

• Oferujemy: umowa o pracę po okresie próbnym, stabilne zatrudnienie (praca stała), stawka godzinowa 20-23 zł netto, dodatkowo wysoka premia zależna od aktywnej sprzedaży i utrzymania standardów sklepu (zarobki od 4000zl-5500zl netto), elastyczny grafik oraz praca II zmianowa ( 6:00-14:30, 14:30-23:00), miłą atmosferę w pracy.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 79*****56 lub wysłanie CV na e-mail.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 581692954