2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Starogard Gdański
Dodane 10 kwietnia 2024

praca kasjer/sprzedawca

Lokalizacja

Starogard Gdański

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sklep Żabka Starogard Gdański Rynek 15 zatrudni osobę na stanowisku sprzedawcy.

Praca w pełnym wymiarze prace, 1/2 etatu oraz na weekendy.

Praca jest zmianowa 6.00-14.00 i 14.00 - 23.00 w tym weekendy.

Twój zakres obowiązków:

-obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy

-obsługa kasy fiskalnej, stanowiska LOTTO

-dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów oraz aktualne ceny i dostępność produktów na sali sprzedaży

-dbanie o czystość i porządek na sklepie i magazynie

-przyjmowanie dostaw

Planowane zatrudnienie: od 1 maja

Mile widziany Status ucznia/studenta.

Nasze wymagania:

Orzeczenie do badań sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie

Elastyczny grafik

Praca w fajnym, ugodowym zespole

System premiowy uzależniony od zaangażowania i efektów pracy.

CV oraz kilka słów o sobie wraz z klauzulą proszę o przesłanie na adres poniżej.

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 910795615