2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Wielkopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Konin
Dodane 23 maja 2024

Praca jako Serwisant telefonów, Naprawa urządzeń GSM, Dobra warunki

Wynagrodzenie

4 300 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Konin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma UltraUpgrade.pl, oferująca produkty Apple , poszukuje doświadczonego serwisanta GSM.

Jeśli jesteś pasjonatem technologii, specjalizujesz się w naprawach urządzeń mobilnych, a do tego jesteś bardzo zdolny manualnie i dbasz o wysoką jakość wykonywanych prac, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Diagnozowanie i naprawa urządzeń mobilnych, głównie marki Apple

  • Naprawa telefonów, w tym wymiana wyświetlaczy, baterii a także bardziej zaawansowane naprawy.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • Znajomość procesu lutowania elementów elektronicznych

  • Duże zdolności manualne, precyzja w wykonywaniu czynności serwisowych

  • Zaangażowanie w pracę i zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Sumienność i dbałość o szczegóły w celu zapewnienia wysokiej jakości usług serwisowych

  • Uczciwość i etyczne podejście do pracy

Mile widziane:

  • Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektronicznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premię od utargu

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach i programach doskonalących umiejętności

  • Przyjazne środowisko pracy w młodym zespole

Najważniejsza jest dla nas chęć pracy i zaangażowanie w to co się robi. Jesteśmy zespołem, który angażuje się w aktualne zadania i takiej osoby poszukujemy. Z naszej strony możemy zagwarantować, że atmosfera panująca w zespole sprawi, iż każdego dnia pracę rozpoczniesz z uśmiechem na twarzy.

Umowa zlecenie / o pracę / B2B

Miejsce Pracy Ruszków Pierwszy, ul. Kolska

Jeśli jesteś zainteresowany to czekamy na Twoje CV.

Lokalizacja

Konin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Konin
ID: 920501807