2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Włochy
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca jako merchandasier w supermarkecie! Warszawa

Wynagrodzenie

27 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy merchandisera do obsługi działu kosmetycznego w supermarkecie przy al. Krakowskiej w Warszawie!

Wymagania:

  • ukończone 18 lat;

  • dyspozycyjność;

  • posiadanie smartphone'a w celach raportowych

Zadania:

  • wykładanie towaru i dbanie o jego prawidłową ekspozycję

  • kontrola stanu magazynowego oraz stanu na półkach

  • współpraca z personelem sklepu

  • raportowanie wykonanych wizyt w systemie

Oferujemy:

  • pracę na umowę zlecenie

  • Termin wykonywania zleceń: poniedziałki, środy, czwartki i piątki

  • Czas zlecenia: godziny przedpołudniowe, maksymalnie do godziny 11:00

  • Praca w wymiarze ok. 36h/miesiąc; istnieje możliwość podjęcia serwisu również na innych działach i zwiększenia wymiaru pracy

Wynagrodzenie:

  • Stawka 27,70 brutto/h

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez formularz!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 913909047