2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Dolnośląskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Szymanów
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca jako kurier InPost, oddział Szymanów. Wypłata od 5400netto

Wynagrodzenie

5 400 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szymanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BPojazd służbowy: NiePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Obowiązki:

  • Praca od poniedziałku do piątku.

  • Stały, wyznaczony rejon (okolice Twardogóry)

  • Załadunek i rozładunek przesyłek .

  • Obsługa skanera kurierskiego.

  • Punktualność i sumienność.

  • Obsługa rejonu dorowego

Wymagania:

  • Ważne prawo jazdy kat B.

  • Umiejetność prowadzenia aut dostawczych do 3,5t

  • Dobre zarządzanie czasem.

  • Uczciwość

  • Przyjazne nastawienie, wysokie kompetencje w zakresie obsługi klienta.

  • Dodatkowy atutem będzie znajomość branży kurierskiej

Do rejonu jest przepisany nowy samochód elektryczny.

Ze względu na dużą ilość pytań od razu odpowiadam - NIE, nie ma możliwości dojazdu do pracy samochodem służbowym. Dniówka 270zł netto

Lokalizacja

Szymanów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Szymanów
ID: 915257145