2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Gdańsk
  7. Kelner, barman, barista - Wrzeszcz
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca jako Barista/kelner w restauracji Vana, Gdańsk Garnizon

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby z pasją do zdrowego stylu życia, kulinariów i parzenia kawy, która posiadającej doświadczenie w obsłudze klienta w gastronomii.

O nas:

VANA to nie tylko kolejna restauracja na mapie Trójmiasta. To koncept gastronomiczny dedykowany dla osób aktywnych i dbających o zdrowie.

W naszej ofercie znajdą się między innymi kolorowe smoothie bowle, świeże sałatki, apetyczne bowle proteinowe, aksamitne avocado tosty czy przepyszne bezcukrowe desery. Nasza restauracja to nie tylko smakowite dania, ale również miła i relaksacyjna atmosfera!

Wierzymy, że zdrowie na lata zaczyna się od tego co jemy i pragniemy serwować naszym gościom dania oparte na świeżych i pożywnych składnikach, wspierając ich codzienne wybory żywieniowe.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie kaw, smoothies i innych napoi,

  • Obsługa gości, przyjmowanie zamówień, rozliczanie,

  • Dbanie o czystość restauracji,

  • Rozliczanie kasy fiskalnej na początek i koniec dnia,

  • Podawanie dań.

Wymagania:

  • Doświadczenie w gastronomii, jako barista

  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • Wysoka kultura osobista, serdeczność do gości i pracowników,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Miła aparycja i schludny wygląd,

  • Gotowość do pracy zmianowej również w weekendy i święta, dyspozycyjność.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 915225282