2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Lubelskie
  5. Inżynieria - Lublin
Dodane 02 kwietnia 2024

Praca Inżynier / Kierownik robót budowlanych

Wynagrodzenie

9 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierowniczaRekrutacja online

Opis

Firma budowała zatrudni kierownika budowy

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Umiejetność kosztorysowania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa;

  • Znajomość programów office plus

  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi;

  • wiedza w zakresie materiałów budowlanych;

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, jak i projektowej;

  • Doświadczenie w przygotowywaniu budżetów i harmonogramów projektu, w procesie wyceny prac budowlanych;

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego, poszczególnych etapów procesu inwestycyjnego oraz najnowszych trendów w technologii branży budowlanej;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Miłe widziana znajomość programu Autocad, Norma, MSproject

Zakres obowiązków

  • Nadzór i koordynacja pracowników budowlanych oraz podwykonawców

  • Współpraca z kierownikiem budowy

  • Koordynacja prac wykończeniowych

  • Kontrola jakości wykonanych robót

  • Dokonywanie odbioru częściowego oraz udział w odbiorach technicznych

  • Przygotowywanie lokali mieszkaniowych do odbioru

  • Nadzór nad terminową realizacją harmonogramu robót

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca w doświadczonym w zespole

  • Długofalową współpracę w strukturach firmy

Prosimy o przesłanie CV oraz dokumentów potwierdzajacych kwalifikacje w zawodzie na adres:

biuro(małpa)budimak.pl

Uwaga! Przesyłając aplikacje prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Budimak Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 859385341