2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wałbrzych
Dodane 23 kwietnia 2024

Inżynier Budowy/Asystent Kierownika Budowy

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wałbrzych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyKadra kierownicza

Opis

Obowiązki:

  • prowadzenie kontroli robót podwykonawców, własnych brygad roboczych

  • przygotowywanie zamówień na materiały, sprzęt i usługi

  • sporządzanie przedmiarów, obmiarów i dokumentacji powykonawczej

  • kontrola jakości, terminowości i stanu zaawansowania robót budowlanych, zgodnie z przyjętym harmonogramem

  • raportowanie postępu prac i współpraca z kierownictwem budowy na prowadzonych kontraktach

  • przygotowywanie dokumentacji odbiorowej /powykonawczej

  • dbanie o porządek i przestrzeganie zasad BHP oraz p.poż podczas wykonywanych robót

Wymagania

·         wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, możliwość zatrudnienia w trakcie

studiów kierunkowych

·         sumienność, samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej,

·         prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

·         doświadczenie na podobnym stanowisku

·         umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej,

·         znajomość procesu budowalnego przy realizacji inwestycji,

·         praktyczna znajomość MS Office Excel, Norma, AutoCad,

Oferujemy:

·         stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

·         możliwość zdobycia uprawnień

·         praca w młodym i dynamicznym zespole

·         możliwość rozwoju zawodowego

·         niezbędne narzędzia pracy

Miejsce prace: Wałbrzych, Świdnica, Dolny Śląsk

CV proszę przesyłać na adres mailowy.

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 870550620