2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdańsk
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Dodane 30 maja 2024

Praca Inżynier Budowy

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Makax Sp Z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko inżyniera budowy.

Opis stanowiska

  • Wykonywanie prac związanych z realizacją budowy zleconych przez Kierownika Budowy, przełożonego

  • Bieżąca analiza dokumentacji technicznej,

  • Zarządzanie materiałami i sprzętem w procesie budowy,

  • Kontrola i nadzór stanu technicznego maszyn i narzędzi na budowie,

  • Okresowe raportowanie, składanie sprawozdań z wykonywanych prac,

  • Archiwizacja / dystrybucja / odtwarzanie / aktualizacja dokumentów projektowych wykorzystywanych podczas budowy,

  • Prowadzenie dokumentacji i rejestrów zagrożeń określonych przez procedury BHP,

  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na budowie.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – budownictwo lub studenci,

  • Znajomość metod i technik budowlanych,

  • Znajomość polskich norm, przepisów Prawa Budowlanego,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność poruszania się w dokumentacji projektowej,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Mile widziani studenci.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji,

  • możliwość rozwoju,

  • przydzielanie odpowiedzialnych zadań, adekwatnie do umiejętności i zaangażowania,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 761424681