2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Rzeszów
Dodane 20 maja 2024

PRACA - Inżynier Budowy

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Firma Budowlana z RZESZOWA zatrudni INŻYNIERA BUDOWY.

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie inwestycji pod względem technicznym (przygotowywanie obmiarów)

  • Sporządzanie i rozliczanie zamówień materiałowych (materiał, sprzęt, usługi i transport)

  • Kontakty z podwykonawcami oraz uczestniczenie w  ich rozliczaniu

  • Sprawdzanie postępu oraz jakości wykonywanych prac w stosunku do harmonogramu,

  • Kontrola robót z zakresie zgodności z dokumentacją

  • Opracowywanie dokumentów niezbędnych do realizacji kontraktu tj. raportów z przebiegu prac na budowie

  • Udział w naradach koordynacyjnych, odbiorach częściowych i końcowych realizowanych inwestycji

  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej

Oferujemy:

1.     Pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym

2.     Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

3.     Stabilność zatrudnienia przez gwarantowaną umowę o pracę,

4.     Możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych .

5.     Pracę przy dużych inwestycjach deweloperskich

6. Wysokie wynagrodzenie przy równoczesnym zaangażowaniu z Twojej strony

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

  • wielozadaniowość i odpowiedzialność za powierzone obowiązki

  • znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • otwartość, zaangażowanie, komunikatywność

Preferowany kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 919558811