2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Świętokrzyskie
  5. Inżynieria - Szarbków
Rigips
Dodane 02 maja 2024

PRACA Inżynier Automatyk, Rigips, Szarbków (pow. pińczowski)

Lokalizacja

Szarbków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

RIGIPS

Należymy do Grupy Saint-Gobain. Rigips jest producentem i dostawcą kompletnych rozwiązań systemowych do budowy komfortowych, przyjaznych i bezpiecznych wnętrz. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie suchej zabudowy. Oferujemy m.in.: ściany działowe, sufity podwieszane, okładziny ścienne i systemy zabudowy poddaszy.

Dołącz do naszego zespołu!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Realizacja powierzonych projektów usprawniających i inwestycyjnych w zakresie technicznym i finansowym

  • Zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn w powierzonym obszarze fabryki,

  • Planowanie prac konserwacyjnych i naprawczych, zakup części zamiennych, podzespołów i narzędzi niezbędnych do prawidłowej pracy urządzeń

  • Nadzór nad częściami zamiennymi

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek automatyki przemysłowej, wprowadzanie działań zapobiegawczych i naprawczych, wsparcie pozostałych działów w zakresie automatyzacji procesów produkcyjnych wraz z modyfikacją / tworzeniem oprogramowania

  • Organizacja i nadzór prac wykonywanych przez firmy zewnętrzne

  • Kontrola pracy i stanu technicznego urządzeń i obiektów

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne - inżynier automatyk,

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku inżyniera automatyka zakładu produkcyjnego (mile widziane w przemyśle ciężkim);

  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania sterującego

    • znajomość układów sterowania Siemens SIMATIC (PLC),

    • znajomość systemu wizualizacji WINCC, WinCCflexible oraz Protool,

  • Znajomość układów napędowych SINAMCS (Masterdrive, G120, G150, S120, Micromaster), Allan Bradley.

  • Znajomość silników serwo rodziny 1TF6 oraz asynchronicznych,

  • Znajomość aparatury kontrolno-pomiarowej (w szczególności EH, Krone. Wega, IFM, enkodery).

  • Język angielski, techniczny – minimum w stopniu B2

  • MS Office, systemy ERP

  • Umiejętność planowania prac w sposób bezpieczny

  • Umiejętność kierowania pracami oraz współpracy z zespole

  • Prawo jazdy kategorii B

O NAS

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Zniżki pracownicze i dofinansowania

  • Możliwość rozwijania pasji sportowych i pomagania innym

Administratorem Państwa danych osobowych jest Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Okrężna 16, adres e-mail: odo.sgcppl[a]saint-gobain.com , numer telefonu: (048) 323 396 300, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000086064, numer NIP: 5220101585, REGON: 011114850, o kapitale zakładowym w wysokości 314 627 500 zł, której akta rejestrowe przechowywane są w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

(automatyka, robotyka, utrzymanie ruchu, ur, zabudowa sucha, budowlanka, technik automatyki)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Szarbków,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Szarbków
ID: 904326148