2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Warszawa
  7. Wsparcie techniczne - Śródmieście
Dodane 11 kwietnia 2024

Praca Informatyk/helpdesk/pierwsza linia wsparcia/umowa zlecenie/B2B

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Zespół naszej firmy, NGsolutions, poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty Helpdesk, która będzie odpowiadzialna za wsparcie naszych klientów w rozwiązywaniu problemów technicznych. Szukamy osoby kompetentnej, komunikatywnej, cierpliwej i zorganizowanej, która potrafi rozwiązywać problemy i jest empatyczna wobec potrzeb klienta.

Obowiązki:

  • Świadczenie wsparcia technicznego dla klientów zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail.

  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów w efektywny i skuteczny sposób.

  • Śledzenie zgłoszeń i zarządzanie nimi w systemie helpdesk.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta.

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemne, jak i ustne.

  • Cierpliwość i wyrozumiałość wobec klientów, niezależnie od sytuacji.

  • Umiejętność kreatywnego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów.

  • Empatia i umiejętność wczuwania się w sytuacje klienta.

  • Dobrze zorganizowany, umiejętność zarządzania wieloma zadaniami naraz.

  • Znajomość technologii oraz gotowość do dalszego rozwijania swoich umiejętności technicznych.

  • Profesjonalne podejście do pracy, utrzymanie spokojnej i uprzejmej postawy, nawet w stresujących lub trudnych sytuacjach.

Znajomość:

  • Budowy komputera (hardware)

  • Znajomości systemów operacyjnych Microsoft Windows 7/8/10 /MacOS/Linux (na poziomie użytkowym)

  • Znajomości pakietu office

  • Modelu OSI: Model OSI , który opisuje, jak różne protokoły sieciowe współpracują ze sobą, aby umożliwić komunikację między systemami. kandydat powinien zrozumieć, jak różne warstwy modelu OSI współdziałają.

  • Protokoły sieciowe: podstawowe protokoły sieciowe, takie jak TCP/IP, UDP, HTTP, HTTPS, FTP, SSH, DNS, POP3, IMAP SMTP. Zrozumienie, jak te protokoły działają i do czego służą, jest kluczowe.

  • Adresowanie IP: Zrozumienie, jak działają adresy IP, maski podsieci i routingu jest ważne.

  • DHCP i DNS: Zrozumienie, jak działają protokoły DHCP (Dynamic Host Configuration Protocol) i DNS (Domain Name System).

  • Wi-Fi: Zrozumienie, jak działa Wi-Fi, w tym różne standardy (np. 802.11ac, 802.11ax), szyfrowanie (WPA2, WPA3) i rozwiązywanie typowych problemów z Wi-Fi.

  • VPN: Zrozumienie, jak działają Virtual Private Networks (VPN), jest ważne, szczególnie w kontekście zdalnej pracy.

  • Zabezpieczenia sieci: kandydat na pracownika helpdesku powinien znać podstawowe zasady zabezpieczeń sieci, w tym firewalle, systemy wykrywania i zapobiegania intruzjom (IDS/IPS) oraz zasady bezpiecznej konfiguracji urządzeń sieciowych.

  • Rozwiązywanie problemów sieciowych: kandydat na pracownika helpdesku powinien znać podstawowe narzędzia do diagnozowania i rozwiązywania problemów sieciowych, takie jak ping, traceroute, ipconfig/ifconfig, netstat, nslookup/dig i inne.

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Dodatkowym atutem będzie statusu ucznia lub studenta

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności w dynamicznym, rozwijającym się środowisku. Szkolenia Przyjazną atmosferę w zespole.

  • Wynagrodzenie uzależnione do stanu posiadanej wiedzy.

Jeśli uważasz, że posiadasz wymienione cechy i umiejętności, jesteś gotowy/a na nowe wyzwania i chciałbyś/aś dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV ze zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez NGSolutions sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Świętej Barbary 1

 Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 657261609