2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Świętokrzyskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Kielce
Dodane 11 czerwca 2024

Praca idealna dla ucznia/studenta - elastyczny grafik!

Lokalizacja

Kielce

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeżeli POTRZEBUJESZ PRACY, do której bez problemu DOPASUJESZ SWÓJ PLAN ZAJĘĆ, a przy tym ZAROBISZ na swoje wydatki – to czytasz właściwe ogłoszenie ;)

Oferujemy elastyczny grafik - abyś mógł z łatwością pogodzić pracę i naukę.

Zapraszamy do współpracy osoby PEŁNOLETNIE.

Twoje zadania:

  • telefoniczna obsługa naszych stałych klientów,

  • przedstawianie oferty i dbanie o dobre relacje z klientami.

Oferujemy:

  • ELASTYCZNY GRAFIK (projekt pracuje pn.-pt. 8-20, sob. 9-15)

  • wypłata zawsze na czas (PODSTAWA 27,70 ZŁ BRUTTO + PROWIZJA)

  • profesjonalny PAKIET SZKOLEŃ

  • konkursy z ciekawymi nagrodami

  • ZGRANY ZESPÓŁ I DOBRĄ ATMOSFERĘ

  • 500 zł za polecenie znajomego do pracy

  • dostęp do karty MultiSport

Wszystkiego Cię nauczymy - krok po kroku, a na każdym etapie pracy będziesz miał pomocną dłoń, która zawsze pomoże.

Jeżeli jesteś dyspozycyjny min. 25 RBH w tygodniu - APLIKUJ!

JEŻELI NIE SPRÓBUJESZ, NIGDY NIE DOWIESZ SIĘ JAK WYGLĄDA PRACA U NAS.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV lub kontakt telefoniczny.

Prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Telbridge Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25 – 528 Kielce w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu. Pełna wersja klauzuli informacyjnej znajduje się na stronie www.telbridge.pl”.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 726778940