2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Lubliniec
Dodane 23 maja 2024

Praca I Sprzedawca I Sklep I Stacjonarnie I ELMIR I Lubliniec

Lokalizacja

Lubliniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma w Lublińcu poszukuje osób na stanowisko sprzedawcy w sklepie stacjonarnym zlokalizowanym w Lublińcu.

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie: Umowa o pracę na pełen etat.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do doświadczenia i zaangażowania.

  • Możliwość rozwoju zawodowego: Szkolenia oraz możliwość awansu w strukturach firmy.

  • Przyjazną atmosferę pracy: Wsparcie ze strony zespołu.

  • Kompleksowe szkolenie wstępne: Wprowadzenie w obowiązki oraz przeszkolenie z obsługi systemów sklepowych.

Obowiązki:

  • Obsługa klientów: Pomoc w wyborze produktów, doradztwo i udzielanie informacji o oferowanych towarach.

  • Realizacja transakcji sprzedażowych: Obsługa kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych.

  • Dbałość o ekspozycję towarów: Utrzymanie porządku i estetyki na stanowisku pracy oraz w całym sklepie.

  • Przyjmowanie dostaw: Odbieranie, sprawdzanie i rozkładanie towarów.

  • Monitorowanie stanów magazynowych: Informowanie o brakach i zamawianie towarów.

  • Dbanie o wizerunek sklepu: Utrzymanie czystości i schludności na terenie sklepu.

  • Przestrzeganie procedur i standardów firmy: Dbałość o zgodność działań z wewnętrznymi regulacjami i polityką firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe: Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sklepie o charakterze technicznym – elektrycznym instalacyjnym lub budowlanym.

  • Kompetencje interpersonalne: Umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientami oraz współpracownikami.

  • Komunikatywność: Dobre zdolności komunikacyjne i umiejętność jasnego przekazywania informacji.

  • Dyspozycyjność: Gotowość do pracy w godzinach otwarcia sklepu.

  • Rzetelność i odpowiedzialność: Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Umiejętność pracy w zespole: Współpraca z innymi pracownikami naszej firmy.

  • Podstawowa znajomość obsługi kasy fiskalnej: Umiejętność obsługi urządzeń sklepowych.

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera: W tym programów sprzedażowych.

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Lubliniec,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Lubliniec
ID: 920395975