2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Natura
Dodane 23 kwietnia 2024

PRACA I NATURA I Sprzedawca - Wrocław (umowa zlecenie)

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy polską firmą działającą nieprzerwanie od ponad 20 lat. Aktualnie poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu i podjąć pracę na stanowisku:

SPRZEDAWCA/DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy: Plac Grunwaldzki 22, Wrocław, Dolnośląskie

Zadania:

·       Obsługą Klienta zgodnie ze standardem naszej Marki

·       Dbanie o ekspozycję produktów i wygląd Drogerii

·       Szereg czynności wspierających sprzedaż i funkcjonowanie Drogerii

Wymagania:

·       Zainteresowanie światem kosmetyków

·       Zaangażowanie w powierzone zadania

·       Otwartość na kontakt z Klientem i chęć rozwoju w sprzedaży bezpośredniej;

·       Wyczucie estetyki

Oferujemy:

·       Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (praca w tygodniu i weekendy);

·       Praktyczny program wdrożenia;

·       Elastyczny czas pracy;

Szybki proces rekrutacyjny:

1)      Selekcja CV przez dział HR;

2)      Kontakt z wybranym kandydatem;

3)      Rozmowa rekrutacyjna z Kierownikiem Drogerii;

4)      Podjęcie decyzji.

Dziękujemy za przesłane aplikacje.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 910581770