2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Świętokrzyskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Kielce
Natura
Dodane Dzisiaj o 11:30

PRACA I NATURA I Sprzedawca - Kielce (umowa zlecenie)

Lokalizacja

Kielce

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy polską firmą działającą nieprzerwanie od ponad 20 lat. Aktualnie poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu i podjąć pracę na stanowisku:

SPRZEDAWCA/DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy: Pl. Wolności 7/Śniadeckich 2 , Kielce, Świętokrzyskie

Zadania:

·       Obsługą Klienta zgodnie ze standardem naszej Marki

·       Dbanie o ekspozycję produktów i wygląd Drogerii

·       Szereg czynności wspierających sprzedaż i funkcjonowanie Drogerii

Wymagania:

·       Zainteresowanie światem kosmetyków

·       Zaangażowanie w powierzone zadania

·       Otwartość na kontakt z Klientem i chęć rozwoju w sprzedaży bezpośredniej;

·       Wyczucie estetyki

Oferujemy:

·       Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (praca w tygodniu i weekendy);

·       Praktyczny program wdrożenia;

·       Elastyczny czas pracy;

Szybki proces rekrutacyjny:

1)      Selekcja CV przez dział HR;

2)      Kontakt z wybranym kandydatem;

3)      Rozmowa rekrutacyjna z Kierownikiem Drogerii;

4)      Podjęcie decyzji.

Dziękujemy za przesłane aplikacje.

Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest Natura Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Pojezierskiej nr 90A, 91 – 341 Łódź, NIP 527-001-44-2 8, REGON 10416589

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 900578621