2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Ochota
DARS
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca Hydraulik / Niemcy - Monter Instalacji Sanitarnych i Grzewczych

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

DARS Gebäudetechnik GmbH to dynamicznie rozwijająca się firma, założona w 2012 roku. Jako kompetentny i solidny partner, specjalizujemy się w wykonywaniu prac instalacyjnych związanych z ogrzewaniem podłogowym oraz instalacjami sanitarnymi na terenie całych Niemiec.

Obecnie poszukujemy doświadczonego pracownika, który swoimi umiejętnościami przyczyni się do naszego dalszego rozwoju.

Obowiązki:

  • Montaż instalacji i urządzeń sanitarnych i grzewczych.

  • Montaż instalacji i urządzeń klimatyzacji.

  • Wykonywanie prac instalacyjnych zgodnie z przepisami BHP.

  • Realizacja projektów w budynkach mieszkalnych, hotelach oraz w branży przemysłowej.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w dziedzinie co najmniej 1 rok lub wykształcenie w obszarze pokrewnym.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych po Niemczech.

  • Minimalne wykształcenie: Zasadnicze zawodowe.

  • Znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana.

Oferujemy:

  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Miesięczne wynagrodzenie na poziomie europejskim, terminowo wypłacane na konto pracownika.

  • Gwarantowane odprowadzanie składek ubezpieczeniowych.

  • Zakwaterowanie w komfortowych warunkach, zapewniane i opłacane przez pracodawcę. Dla każdej ekipy zapewniamy transport służbowy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy.

  • Niezbędne narzędzia i odzież ochronną dostarczane przez pracodawcę.

Wynagrodzenie:

Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od doświadczenia i umiejętności pracownika. Przy podpisywaniu umowy na terenie Niemiec, wysokość zarobków jest zależna od wielu czynników. Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie naszych pracowników i dążymy do zapewnienia zadowalających warunków pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej firmie, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 860846102