2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Kujawsko-pomorskie
  5. Praca za granicą - Zławieś Wielka
Dodane 10 kwietnia 2024

Praca Holandia.pracownika produkcji - prefabrykaty betonowe.

Wynagrodzenie

55,99 - 56,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zławieś Wielka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twoje obowiązki:

  • Przygotowanie i stawianie form w odpowiednich miejscach, smarowanie ich środkami oddzielającymi, aby ułatwić późniejsze demontaże.

  • Mieszanie betonu w zależności od specyfikacji, pracownik może być odpowiedzialny za odpowiednie mieszanie składników betonu w odpowiednich proporcjach.

  • Nadzorowanie procesu wylewania betonu do form, a także jego wyrównywanie i zagęszczanie, aby uzyskać pożądaną jakość powierzchni.

  • Właściwe ustawienie i zabezpieczenie zbrojenia.

  • Po odpowiednim utwardzeniu betonu, demontaż formy i przygotowywanie prefabrykatów do transportu.

  • Monitorowanie procesu produkcyjnego oraz sprawdzanie jakości gotowych prefabrykatów zgodnie z wymaganiami i standardami.

  • Regularna konserwacja maszyn i narzędzi używanych w procesie produkcji w celu zapewnienia ich sprawności i bezpieczeństwa. Czyszczenie maszyn.

Wymagania:

  • znajomość procedur Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

  • umiejętność pracy z różnymi narzędziami i maszynami produkcyjnymi

  • precyzyjność i doładność w wykonywanych czynnościach

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Długoterminową pracę

  • Zakwaterowanie

  • Ubezpieczenie

Miejsce pracy:

Holandia /Region Haps.

Wynagrodzenie:

Wynagrodzenie w wysokości € 13,35 za godzinę.

Kontakt:

od Poniedziałku do Piątku: 7:00-15:00

Lokalizacja

Zławieś Wielka,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Zławieś Wielka
ID: 910729225