2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Łódzkie
  5. Praca za granicą - Łódź
  6. Praca za granicą - Bałuty
Dodane 26 kwietnia 2024

PRACA HOLANDIA Pakowanie Drobiu- Zakwaterowanie oraz 450 euro na rękę

Wynagrodzenie

8 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymagane

Praca w Holandii przy pakowaniu drobiu - dla Par, Znajomych i Singli!

Nie potrzebujesz CV!

UWAGA! Pokrywamy połowę kosztu wyjazdu!

Ostateczny koszt dla kandydata to tylko 320 zł.

Wymagania:

Tylko osoby przebywające na terenie Polski

Osoby do 50 roku życia

Obowiązek posiadania własnego konta w euro

Ważny, nieuszkodzony dowód osobisty lub paszport

Oferujemy:

Zarobki tygodniowe netto: 430€ - 450€ (po odtrąceniu kosztów związanych z kwaterunkiem, ubezpieczeniem oraz podatkiem)

Wypłaty tygodniowe w każdy czwartek

Pracę od poniedziałku do piątku (możliwe nadgodziny i praca w soboty)

Tygodniowy czas pracy: 40-45 godzin

Temperatura pracy: +5 stopni C

Zadania: pakowanie części drobiu do skrzynek, kartonów, ważenie, układanie kartonów ok. 10 kg na palety (dla mężczyzn)

Kwaterunek:

Domek lub hotel, pokoje dwuosobowe, w pełni wyposażone.

Dojazd do pracy:

Do 6 km: darmowy rower

Powyżej 6 km: przejazd darmowym busem służbowym

Dodatkowe korzyści:

Kontakt z polskojęzyczną osobą na miejscu

Ubezpieczenie zdrowotne, opieka lekarza

Legalna umowa o pracę

Składki emerytalne odkładane od pierwszego dnia pracy

Praca na długi okres czasu.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 914602285