2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Rzeszów
Dodane 12 czerwca 2024

PRACA HOLANDIA magazyn Geodis: €15.49/h brutto | Amsterdam | OD ZARAZ!

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Zostań pracownikiem magazynu u jednego ze światowych liderów logistyki!

Lokalizacja miejsca pracy: Schiphol-Rijk (20-30 min. od Amsterdamu), Holandia

Wynagrodzenie:

14.12 EUR +1.38% ATV +8.33% Dodatek wakacyjny = 15.49 EUR/h brutto

Wymagania:

·       Dobra kondycja fizyczna

·       Komunikatywny język angielski

Zakres obowiązków:

·       Rozładowywanie palet (pudła po max.19 kg)

·       Układanie przesyłek na przenośniku taśmowym

·       Rozkładanie, etykietowanie, sprawdzanie jakości

Warunki w miejscu pracy:

·       Ciepłe otoczenie

·       Dostęp do lodówki i mikrofalówki

Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

·       Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

·       Ubezpieczenie za €35,58 tygodniowo (aby pomóc pracownikom w pokryciu kosztów rząd Holandii wypłaca specjalny dodatek - 123,00 € miesięcznie bezpośrednio na Twój rachunek bankowy. Pomożemy Ci go uzyskać!)

·       Zakwaterowanie w Badhoevedorp płatne €126,56 tygodniowo*

·       Transport do pracy rowerem elektrycznym (12km = ok. 25-30min)

·       Dostęp do aplikacji myOTTO w której znajdziesz swój planning, odcinki wypłat, zestawienia godzin i odpowiedzi na wszystkie inne pytania!

·       Pomagamy w zorganizowaniu przejazdu z Polski – jeśli potrzebujesz ;-)

*także w przypadku kosztów zakwaterowania Holenderski urząd skarbowy oferuje pracownikom tymczasowym wyrównianie. Głównym kryterium uczestnictwa w tzw. regulacjach ET jest posiadanie „podwójnych” kosztów zakwaterowania. Większość kandydatów może więc ubiegać się o te korzyści podatkowe i jeśli wymieni całe swoje zwroty lub przydziały otrzymywane w związku z kosztami eksterytorialnymi na wynagrodzenie brutto, koszt netto zakwaterowania wyniesie około 70-80 € tygodniowo (dokładna wysokość będzie zależała od Twojej stawki godzinowej i dodatków).

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 919888722