2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Antoninek-Zieliniec-Kobylepole
Dodane Dzisiaj o 11:01

PRACA HOLANDIA na już!| magazyny DPD: 14,38 EUR/h| Oirschot Veenendaal

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

DPD to jedna z największych firm pocztowych na świecie. Dzięki innowacyjnemu podejściu firma stale się rozwija, a w jej magazynach codziennie sortowane są setki listów i paczek.

Lokalizacje miejsca pracy: Oirschot lub Veenendaal (do wyboru)

Pracujemy od poniedziałku do piątku, na zmiany popołudniowe, wieczorne i nocne; istnieje możliwość pracy w weekendy. Masz również możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin, głównie w poniedziałki i wtorki. Otrzymasz premie za pracę wieczorową, nocną i weekendową.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 14,38 EURO/godz. (wliczony dodatek urlopowy)

  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

  • Płatności na czas

  • Program lojalnościowy

  • Tygodniowe wynagrodzenie

  • Minimum formalności - rekrutacja online

  • Nowoczesne zakwaterowanie

  • Aplikacja myOTTO

  • Pomoc techniczna 24/7

  • Zapewniony transport do/z pracy

  • Ubezpieczenie NNW

LEKKIE ZADANIA

  • Załadunek/rozładunek przesyłek

  • Sortowanie paczek

  • Skanowanie paczek

  • Etykietowanie opakowań

  • Kontrola jakości

WYMAGANIA

  • Dobra kondycja

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Opłaty*:

€35,58 tygodniowo za ubezpieczenie

€126,56 tygodniowo za zakwaterowanie

*ponoszone tylko w przypadku korzystania z usług zorganizowanych przez OTTO

INTERESUJĄCE? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole
ID: 920152009