2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Bemowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierowca CE, C. Praca w Holandii. Holenderska umowa o pracę.

Wynagrodzenie

19 000 - 24 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy dla kierowców C i CE w Holandii. Holenderska umowa o pracę.

WYMAGANY JĘZYK ANGIELSKI KOMUNIKATYWNY I MIN. ROK DOŚWIADCZENIA NA C, CE

Opis oferty pracy: Kierowca Ciężarówki C+E

1. Lokalizacja: Waalwijk, Holandia

Rodzaj pracy: Pełny etat, od poniedziałku do soboty

Czy jesteś entuzjastycznym kierowcą szukającym nowego wyzwania? W takim razie szybko przeczytaj całą ofertę pracy!

Obowiązki:

- Wykonywanie tras dostaw do supermarketów w miastach, w tym obowiązki związane z załadunkiem i rozładunkiem.

- Obsługa kontenerów rolkowych i innych ładunków, wymagająca dobrej kondycji fizycznej.

- Skuteczna komunikacja z planistami i biurem za pośrednictwem aplikacji, poczty elektronicznej lub ustnie w języku niderlandzkim lub angielskim.

- Zapewnienie terminowej i dokładnej dostawy towarów.

Wymagania:

- Minimum 2 lata doświadczenia jako kierowca CE.

- Biegła znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego umożliwiająca skuteczną komunikację.

- Sprawność fizyczna umożliwiająca wykonywanie zadań związanych z załadunkiem i rozładunkiem.

- Zdolność do pracy we wczesnych godzinach porannych i popołudniowych, począwszy od 3 rano do 6 rano.

- Silna etyka pracy i niezawodność.

- Ważne prawo jazdy kategorii CE + kod 95 i czysta historia jazdy.

- Miejsce zamieszkania maksymalnie 45 minut drogi od lokalizacji.

Otrzymasz:

Samochód służbowy i kartę na paliwo

Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z internetem.

Wynagrodzenie D6 - 18,35 € za godzinę brutto.

Powyżej 40 godzin pracy pon. – pt. 130% - 23.85 euro

Soboty – 150% - 27.52 euro Niedziele i Święta 200% - 36.70 euro

Wynagrodzenie netto tygodniowe po odliczeniu podatków i innych kosztów 650 - 950 euro

2. Lokalizacja - okolice Hagi C, CE

Dystrybucja dla Albert heijn

wszystkie informacje, jak powyżej.

Proszę o kontakt tylko osoby zmotywowane i zdecydowane do pracy w Holandii.

Kontakt telefonicznie, przez sms, Whatsapp lub Signal: 60*****92

Uwaga!!! Proszę o kierowców z Białorusi i Ukrainie o nie aplikowanie do tej pracy jesli nie posiadają pozwolenia na pracę w Holandii. POZWOLENIE NA POBYT I PRACĘ W POLSCE NIE JEST POZWOLENIEM NA PRACĘ W HOLANDII.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 902784573