2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Gliwice
  7. Obsługa produkcji - Brzezinka
Marcin
Dodane 02 maja 2024

Praca Gliwice Operator linii malowania z doświadczeniem i bez Aplikuj!

Lokalizacja

Gliwice, Brzezinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie dla jednego z naszych klientów z branży automotive poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Operator linii malowania

Miejsce pracy: Gliwice

 Obowiązki:

- obsługa i nadzór nad procesem malowania katofertycznego maszyn i urządzeń;

- wykonywanie przeglądów urządzeń obsługujących linię malowania katofertycznego;

- prowadzenie drobnych prac konserwacyjnych, naprawczych i porządkowych;

- regularne wykonywanie analiz wszystkich kąpieli procesowych oraz kąpieli w oczyszczalni ścieków;

- ścisła współpraca z działem kontroli jakości oraz utrzymania ruchu;

 - transport chemikaliów procesowych.

Oczekujemy:

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (możliwość przyuczenia do zawodu);

- wykształcenia średniego (kierunkowe chemiczne będzie dodatkowym atutem);

- gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym (godz. 6-14, 14-22 i 22-6) od poniedziałku do piątku (w najbliższym czasie zmiana na system 4-brygadowy 8h dziennie);

- chęci do nauki oraz rozwoju;

- komunikatywności;

- dobrej organizacji czasu pracy.

 Oferujemy:

- umowę o pracę bezpośrednio z klientem;

- wynagrodzenie podstawowe od 30 zł/h brutto (do negocjacji);

- system premiowy:

*premia godzinowa, wypłacana do każdej przepracowanej godziny również tych nadliczbowych- ok 4-6zł/h

* w systemie czterobrygadowym (8h) dodatek 19 zł do każdej godziny pracy w sobotę  i w niedzielę;

*dodatek transportowy 6zł/dzień

*dodatek adaptacyjny 3zł/dzień

*dofinansowanie do stołówki 8zł dziennie

*dofinansowanie karty Multisport ok 50%

*dofinansowanie pakietów opieki Luxmed

*grupowe ubezpieczenie WARTA

*zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

- dofinansowanie do kursów i szkoleń;

- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy, koniecznie wyślij do nas swoje CV lub zadzwoń 735 924 008

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Brzezinka
ID: 890895317