2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Małopolskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Kraków
  7. Pracownik restauracji fast-food - Nowa Huta
Dodane 03 maja 2024

Praca Gastronomia, food track Kraków Przylasek Rusiecki.

Wynagrodzenie

22 - 24 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Zatrudnię pozytywne, dyspozycyjne oraz energiczne i uczciwe osoby do pracy w food trucku .

Za Twoje zaangażowanie, sumienność oraz pracowitość będzie przewidziany dodatkowy bonus uznaniowy. Potrafimy docenić chęci i działanie naszych pracowników.

Obowiązki:

Food Track 1 : sprzedaż lodów, gofrów, napojów itp.

Food Track 2 : sprzedaż zapiekanek, frytek, pizza itp.

obsługa kasy fiskalnej,

dbanie o porządek i wizerunek firmy.

Mile widziane osoby z doświadczenie w gastronomii ;) Ale wszystkiego nauczumy

Dodatkowym atutem będzie posiadanie książeczki sanepidu.

Zapewniamy:

stabilne zatrudnienie, pracę w młodym zespole, miłą atmosferę.

Zarobki od 22zl/h netto

Miejsce pracy Rzepakowa 26 Kraków

Kapielisko Przylaske Rusiecki

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 831885158