2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Kluczbork
Dodane 19 kwietnia 2024

Praca Frezer - Wytaczarz

Wynagrodzenie

34 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kluczbork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

P.V Prefabet Kluczbork S.A jest działającym od ponad 60 lat, producentem wyrobów betonowych, które mają zastosowanie m.in. w kanalizacji deszczowej i sanitarnej, infrastruktury drogowej, kolejowej, oczyszczania ścieków. P.V Prefabet Kluczbork S.A w trzech funkcjonujących zakładach w Polsce zatrudnia ponad 240 osób. Laureat Prestiżowej Nagrody Złoty Laur za Umiejętności i Kompetencji. Współpracuje z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr.1 , oraz  Zespół Szkół nr. 2 w Kluczborku.

Poszukuje kandydata na stanowisko:

    Frezer - Wytaczarz

Miejsce pracy:  Kluczbork

P.V. Prefabet Kluczbork S.A.

ul. Kościuszki 33,  46-200 Kluczbork

tel. 77/447 10 62

Opis stanowiska:

Obróbka konstrukcji stalowych, elementów maszyn na wytaczarce, frezarkach konwencjonalnych oraz numerycznych.

Nasze wymagania:

Umiejętność pracy na maszynach skrawających sterowanych numerycznie oraz na konwencjonalnych.

Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

Umiejętność pracy w zespole.

Dokładność, odpowiedzialność.

Udokumentowanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

Bardzo dobre wynagrodzenie od 34-40zł brutto plus do 20% premii,

Ambitną pracę, w której nie sposób się nudzić,

Możliwość dołączenia do dobrego ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach, które zapewni poczucie bezpieczeństwa Tobie i Twoim bliskim,

Karty sportowe, dzięki którym zadbasz o swoje dobre samopoczucie,

Atrakcyjny system dodatkowych premii oraz bonusów,

Wyjścia integracyjne - stawiamy na relacje :),

Imprezy firmowe,

Wsparcie merytoryczne.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, którzy prześlą do nas drogą mailową lub osobiście kompletne aplikacje zawierające: cv

Proces rekrutacja odbywa się  w dwóch etapach:

§   W pierwszym etapie rekrutacji składanie dokumentów aplikacyjnych.

§   W drugim etapie rekrutacji odbywa się rozmowa kwalifikacyjna z kandydatem

Prosimy o dołączenie klauzuli do CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.V. PREFABET KLUCZBORK SPÓŁKA AKCYJNA moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji prowadzonych przez P.V. PREFABET KLUCZBORK SPÓŁKA AKCYJNA, przez okres 2 lat od dnia przekazania moich danych”.

Lokalizacja

Kluczbork,

Opolskie

Opolskie, Kluczbork
ID: 823793769