2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Śląskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Częstochowa
  7. Rehabilitacja i masaż - Parkitka
Dodane 12 kwietnia 2024

Praca Fizjoterapeuta/osteopata

Lokalizacja

Częstochowa, Parkitka

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej placówki poszukujemy do współpracy fizjoterapeuty/osteopaty. Dołącz do naszego zespołu.

MOJA fizjoterapia to nowoczesny gabinet rehabilitacji świadczący usługi prywatne,stacjonarnie w siedzibie firmy. Poradnia przyjmuje osoby dorosłe oraz młodzież.

Stanowisko: Fizjoterapeuta/Osteopata

Lokalizacja: ul. Okólna 103 lok 39, Częstochowa, 42-218

Forma zatrudnienia: Umowa na zasadach B2B.

Poszukujemy doświadczonego fizjoterapeuty/osteopaty zainteresowanego formą zatrudnienia na zasadach B2B. Fizjoterapeuta/osteopata będzie pracować samodzielnie, zarządzając swoim czasem i harmonogramem wizyt.

Obowiązki:

- Kompleksowa ocena fizjoterapeutyczna pacjentów,

- Opracowywanie i realizacja indywidualnych planów terapeutycznych,

- Wykonywanie różnych technik fizjoterapeutycznych w celu poprawy zdrowia i funkcjonowania pacjentów,

- Udzielanie porad i instruktaży dotyczących profilaktyki zdrowotnej,

-Zarządzanie czasem i stanowiskiem pracy,

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe (mgr fizjoterapii/ osteopatia),

- Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego,

- Posiadanie prawa wykonywania zawodu (PWZF),

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

- Samodzielność w zarządzaniu czasem i organizacją pracy,

- Umiejętność pracy z różnymi grupami wiekowymi i wieloma rodzajami schorzeń.

Oferujemy:

- Umowę na zasadach B2B,

- Możliwość samodzielnego planowania harmonogramu pracy,

- Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności,

- Elastyczne godziny pracy, zgodnie z preferencjami i potrzebami klientów,

- Indywidualne wsparcie i doradztwo w zakresie rozwoju zawodowego.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotów rozpocząć pracę na zasadach B2B, zapraszamy do przesłania swojego CV, tytuł wiadomości : Oferta pracy - Fizjoterapeuta. Prosimy wyłącznie o kontakt drogą elektroniczną.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli informacyjnej: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Zapraszamy do aplikowania, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zespół MOJA

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Parkitka
ID: 911261786